Przestronna sala bankietowa na przyjęcia i imprezy okolicznościowe

Imprezy czy przyjęcia okolicznościowe często wymagają odpowiednio dużego miejsca i czasu na zorganizowanie tego wydarzenia. Dlatego chętnie oferujemy swoją pomoc w tym zakresie. Sala bankietowa w restauracji Zielone Tarasy to idealne rozwiązanie na przyjęcia rodzinne czy bankiety, eventy firmowe, które chcą Państwo zorganizować w mieście Kraków.

 

Dla pełnej satysfakcji gości

Każdą imprezę przygotowujemy według życzenia klienta, począwszy od ustawienia stołów i przypisania miejsc gościom imprezy. Ponadto sala bankietowa ma wystrój dopasowany do charakteru przyjęcia.

 

Menu przyjęcia zawsze według życzenia

Równie ważną rzeczą na wszystkich rodzajach imprez okolicznościowych jest ustalenie menu. Krakowska restauracja Zielone Tarasy może zaoferować na tę okoliczność własne propozycje dań ze świeżych i ekologicznych składników lub dopasować się do tego, czego oczekuje klient. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju kuchnie, w tym także wegetariańską czy wegańską, które również goszczą w naszym stałym menu.

Jeśli więc szukają Państwo atrakcyjnej sali bankietowej na przyjęcie okolicznościowe, to Zielone Tarasy w pięknym mieście Kraków są do Państwa dyspozycji! Możemy zagwarantować, że organizowane u nas imprezy okolicznościowe zawsze należą do udanych!