Pyszne śniadania i lunch dnia w Krakowie

 

Śniadania od 10:00 do 12:00 od poniedziałku do piątku

 

W ofercie Restauracji Zielone Tarasy w Krakowie znajdą Państwo pyszne dania na lunch i śniadanie. Oferowany przez nas lunch dnia to gwarancja świeżego, pysznego i zdrowego posiłku, tak potrzebnego, by rozpocząć każdy dzień. Nasza kuchnia zadbała o to, by w menu znalazł się szeroki wybór potraw i dań śniadaniowych, dlatego możemy zaoferować naszym Gościom m.in.: przygotowywany przez naszych szefów kuchni BAJGIEL z ricottą i wędzonym łososiem, TOFUCZNICĘ czyli wegańską jajecznicę, Tosty z domową szynką, serem i jajkami sadzonymi oraz Nowość  TORTILLĘ z jajecznicą, grillowanym boczkiem i warzywami dla urozmaicenia. Ponadto do każdego śniadania serwujemy naszą wyśmienitą świeżo parzoną kawę i herbatę za 1 zł.


Doskonale wiemy, jak istotny jest poranny posiłek, dlatego zapewniamy Państwu dania bogate w smak i wartości odżywcze. Bogata oferta dań śniadaniowych, serwowanych w godzinach 10:00 – 12:00 sprawia, że lunch w restauracji Zielone Tarasy to najlepszy sposób na udany początek dnia.

 

Nasze śniadania:

 

Jajecznica z 3 jaj od kur z wolnego wybiegu solo / z szynką i cebulą / z grillowanym boczkiem    +  pieczywo      16 zł /18 zł /18 zł

 

Vegan Tofucznica z solą Kala Namak, pomidorem i szczypiorkiem + pieczywo 19 zł

 

Tosty z domową szynką, serem i jajkami sadzonymi 19 zł

 

Tortilla z jajecznicą, grillowanym boczkiem i warzywami 19 zł

 

Bajgiel z wędzonym łososiem, ricottą i świeżymi warzywami 21 zł

 

 

Lunch dnia  Kraków​ od 12:00 od poniedziałku do piątku

 

 

Zapraszamy na najlepsze menu lunchowe na mieście! Naszym gościom proponujemy lunche złożone wyłącznie z dobrych kalorii. Zachwycające kompozycje smaków wprowadzą Cię w doskonały nastrój. Lokal Zielonych Tarasów to przestrzeń, w której miło spędzić chwile w ciągu dnia. Piękne widoki i dobre jedzenie – czego chcieć więcej! Każdy zestaw lunchowy to niesamowita podróż kulinarna.  Zjedz u nas zdrowy i pyszny lunch oraz dodaj sobie energii aromatyczną kawą, z której słyniemy. Rozpocznij dzień, podziwiając panoramę Krakowa i naturalnego piękna górskich szczytów. Zapraszamy!