Restauracja bezglutenowa w Krakowie

Kraków to magiczne miasto, które słynie z bogatej historii i smacznej kuchni. W Krakowie można dobrze zjeść odwiedzając niejedną restaurację. Restauracja Zielone Tarasy od lat dba o to, aby zarówno mieszkańcy tego historycznego miasta, jak i odwiedzający je turyści wracali ponownie. Wyjątkowe położenie, rodzinna atmosfera i niezapomniane smaki to niektóre z jej walorów.

Smaki na każdą porę dnia

W restauracji zamówić można dania charakterystyczne dla każdej pory dnia – od śniadań, lunchów po obiad, deser i kolację. Proponujemy kuchnię ekologiczną oraz bezglutenową.W Krakowie naszą restaurację wyróżnia zdrowe jedzenie, które przyrządzamy na podstawie świeżych sezonowych warzyw. Gotujemy bez glutaminianu sodu i kostek rosołowych. Do wyrobów mącznych używamy mąki z pełnego przemiału oraz jajek od kur z wolnych wybiegów. Restauracja nie korzysta z kuchenki mikrofalowej, bo chcemy, aby każdy klient otrzymał świeże danie, a nie odgrzewany na szybko posiłek. Smacznie zjedzą u nas zarówno dorośli, jak i najmłodsi Goście, dla których oferujemy specjalne menu. Ci natomiast, którzy preferują restauracje z kuchnią wegańską i wegetariańską, w Zielonych Tarasach również mogą liczyć na swoje ulubione dania.

Krajobrazy poprawiają apetyt

Zadbaliśmy także o otoczenie – oddajemy do dyspozycji naszych Gości klimatyczną oranżerię oraz wyjątkowe tarasy, które są pełne kwiatów i roślin. Można z nich podziwiać nie tylko panoramę Krakowa, ale także Beskidów, a niekiedy i Tatr. Dla tych, którzy Kraków biorą pod uwagę przy okazji organizacji różnych przyjęć okolicznościowych jak:

  • urodziny,
  • wesela,
  • rocznice,
  • chrzciny, itp.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie. Restauracja świadczy również usługi cateringowe dla firm oraz osób prywatnych.

Restauracja bezglutenowa Kraków

Jako restauracja bezglutenowa, słyniemy ze zdrowego i pysznego jedzenia oraz urozmaiconego menu. Osobom, które w swoim jadłospisie nie mogą lub nie chcą uwzględniać glutenu, proponujemy aromatyczne dania bezglutenowe, przygotowane ze świeżych składników. Przy bezglutenowych potrawach w naszym menu umieściliśmy stosowne oznaczenie. Jeśli jesteś na diecie bezglutenowej, ale nie chcesz rezygnować ze wspólnego wyjścia do restauracji z rodziną lub przyjaciółmi – przyjdźcie razem do Zielonych Tarasów, gdzie każdy znajdzie potrawę dla siebie! Zapraszamy.