Dobra restauracja to dobre jedzenie - opinie o nas

Jarek:

Lubię wpadać do Zielonych Tarasów na lunch. Nie mam daleko, więc przerwę w pracy wykorzystuję na lekki posiłek wegetariański. Trzeba przyznać, że mają tam dobre jedzenie.  Jedno z najlepszych w Krakowie.

 

Magda:

Zielone Tarasy odkryłam zupełnie przez przypadek, będąc na ... weselu. Od razu zasmakowało mi tam jedzenie. Było pyszne! Teraz wpadam tam czasami z moją rodzinką na niedzielne dobre obiady, jak nie chce mi się gotować.

 

Iza i Tomek:

Potwierdzamy te opinie. Sami lubimy jedzenie w tej Restauracji, bo jest po prostu dobre. Również jesteśmy wegetarianami, więc możemy coś tam dla siebie znaleźć w menu. Kraków ma wiele różnych propozycji kulinarnych, ale dla nas numerem jeden jest teraz naprawę dobra restauracja Zielone Tarasy.

 

Marcin:

Zapytałem kiedyś kumpla jaka jest jego zdaniem powinna być dobra restauracja, a on nic nie powiedział, tylko mnie tu przyprowadził. I miał rację. Można zjeść rzeczywiście dobre jedzenie w miłej atmosferze!

 

Kaśka:

Lubię dobrze zjeść i jestem w tym czasami bardzo upierdliwa. Nie łatwo mi dogodzić. Ale jak spróbowałam tofu z grilla w sosie cytrynowym i dodatkami, który serwuje ta restauracja to mój żołądek był wniebowzięty. Teraz to mój tradycyjny zestaw, obowiązkowo zaliczany przynajmniej raz w miesiącu.

 

Krystyna i Ryszard

Lubimy rodzinne wypady raz na jakiś czas na miasto. Kraków to miejsce, w którym nie brakuje różnych pokus kulinarnych. Ostatnio zajrzeliśmy do Zielonych Tarasów i stwierdziliśmy, że to naprawdę dobra restauracja. Nasze dzieciaki były zachwycone tym co zjadły (skorzystaliśmy z menu dla dzieci), a my byliśmy pod wrażeniem tego, że wszystko było naprawdę świeże, a nie odgrzewane (bo i z takimi rzeczami już się kiedyś spotkaliśmy w innych restauracjach!).

Smaczne jedzenie Kraków
Proponujemy przepyszne dania przygotowane ze świeżych i ekologicznych składników, najwyższej jakości. Nasz lokal to przyjemna przestrzeń, piękne widoki i fantastyczna kuchnia. W menu znajdziesz także potrawy wegetariańskie, wegańskie oraz specjalne propozycje dla najmłodszych. Oferujemy smaczne jedzenie, które podajemy w lokalu w centrum Krakowa, gdzie zjesz dobrze i zdrowo oraz odpoczniesz od codziennych trosk. Przyjdź do nas z przyjaciółmi i rodziną lub wypraw niezapomnianą uroczystość. Zapraszamy!