Idealne miejsce na Wasze wesele - sala weselna w Krakowie

Znalezienie właściwej sali na wesele w Krakowie często nie jest prostą sprawą. Oczekiwania Nowożeńców odnośnie miejsca są bowiem różne, jak i kryteria, które stawiają przy jego wyborze.  A przecież w dużej mierze od odpowiednio wybranego miejsca zależy czy dana impreza uda się, a goście będą bawić się na weselu aż do białego rana.

 

Komfortowa sala weselna w dowolnej aranżacji

Na szczęście Kraków ma do zaoferowania restaurację Zielone Tarasy. Jest to miejsce, w którym organizujemy m.in. przyjęcia weselne. Dostępna dla klientów sala weselna może być dopasowywana do indywidualnych pomysłów i oczekiwań Młodej Pary w kwestii takich dodatków jak np. żywe kwiaty, świece czy inne elementy dekoracyjne. Chętnie też służymy swoim doświadczeniem w tym zakresie. Oprócz tego, sala weselna posiada klimatyzację. Stoły ustawiamy w taki sposób, aby goście mogli swobodnie bawić się przez całą uroczystość.
Nie zapominamy także o miejscu do tańczenia.

 

Z panoramą miasta w tle

Lokalizacja krakowskiej restauracji jest bardzo atrakcyjna. To bowiem miejsce, z którego można podziwiać miasto Kraków w pełnej okazałości. Z bogatych w roślinność tarasów rozpościera się bowiem panorama na Gród Kraka. Tam także można zorganizować imprezę weselną. Jeśli zatem planujesz wesele w Krakowie, to sprawdź nasz terminarz i zarezerwuj salę już dziś! Zapraszamy do kontaktu!