Restauracja na wesele w Krakowie

Czy można sobie wymarzyć piękniejsze miejsce na powiedzenie sakramentalnego „TAK” niż magiczny Kraków? Jeśli planujesz wesele w Grodzie Kraka, to zapraszamy w progi naszej restauracji. Zadbamy o całą oprawę tego wyjątkowego wydarzenia zgodnie z oczekiwaniami Młodej Pary. Ustalimy każdy szczegół harmonogramu imprezy - np. miejsca dla gości i wszelkie atrakcje dla nich. Udekorujemy salę na wesele, przystroimy stoły kompozycjami z żywych kwiatów. Nadamy całości klimat taki, jaki wymarzą sobie nowożeńcy.

 

Kulinarne ukoronowanie przyjęcia

Wcześniej dopracujemy wszystkie szczegóły dotyczący menu. Każde wesele to kolejne, nowe wyzwanie dla naszych kucharzy. Na tę okoliczność krakowska restauracja może zaproponować potrawy z różnych stron świata, jak i polskie regionalne dania. Układamy je również według indywidualnych upodobań Nowożeńców. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dobrze skomponowane menu to jeden z najważniejszych elementów tej uroczystości.

 

Wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowej scenerii

Podczas samej imprezy gwarantujemy profesjonalną i dyskretną obsługę. Restauracja dysponuje również tarasami, z których można podziwiać Kraków w wersji panoramicznej. Jeśli zależy Ci na świetnie zorganizowanym weselu, zapraszamy do Zielonych Tarasów! Tych z Państwa, którzy mają ochotę zobaczyć, jakie przyjęcia w swoim dorobku ma nasza restauracja, zachęcamy do odwiedzenia galerii, w której upamiętniliśmy niektóre wydarzenia.